Sala bankietowa

Restauracja TAAKA RYBA to miejsce, w którym elegancja i smak łączą się, tworząc niepowtarzalny klimat każdego spotkania. Z myślą o szczególnych okazjach, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę przyjęć okolicznościowych.

Przygotowujemy przyjęcia Weselne, Imieninowe, Urodzinowe, uroczystości z okazji Chrztu oraz Komunii, zapewniając wyjątkową atmosferę spotkań w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. W dwóch salach organizujemy przyjęcia i bankiety – sala balowa pomieści do 150 osób a sala restauracyjna do 50 osób. Do dyspozycji Gości – bezpłatny parking, drink bar oraz ogród zimowy.

 

WESELA

Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowa chwila, do której będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten wyjątkowy dzień wymaga specjalnej oprawy.
Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu.

Nasza Restauracja położona jest w niezwykle malowniczym miejscu – w pobliżu lasu oraz stawów. Stylowe wnętrza naszej restauracji to natomiast wymarzone miejsce na organizację szykownego przyjęcia weselnego.

Wyśmienite menu weselne przygotowane przez Szefa Kuchni zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Witryna wykorzystuje pliki cookies. W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.